інститут загальної та
неорганічної хімії

імені в.і. вернадського
нан україни


ІЗНХ

Новини

Про участь Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України у програмі постдокторальних досліджень у Національній академії наук України

Posted on Липень, 16th, 2021

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України має намір взяти участь у програмі постдокторальних досліджень НАН України відповідно до постанов Президії НАН України від 07.07.2021 № 245 і № 246. Заплановано залучити постдоків до виконання таких науково-дослідних робіт:

Функціональні матеріали нового покоління”, науковий керівник НДР Омельчук Анатолій Опанасович, заступник директора Інституту з наукової роботи, завідувач відділу електрохімії та технології неорганічних матеріалів, член-кореспондент НАН України, доктор хімічних наук, професор.

Портативні фотоелектрохімічні комірки з акумулюванням водню”, науковий керівник НДР Колбасов Геннадій Якович, завідувач відділу електрохімії і фотоелектрохімії неметалічних систем, член-кореспондент НАН України, доктор хімічних наук, професор.

Видалення токсичних компонентів із промислових стоків із застосуванням сорбційно-біологічного методу”, науковий керівник НДР Огенко Володимир Михайлович, завідувач відділу фізико-неорганічної хімії, член-кореспондент НАН України, доктор хімічних наук, професор.

Відповідно до п.3.3 Положення про програму постдокторальних досліджень НАН України претендент/претендентка має подати до Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України такі документи:

 • підписану заяву про участь у програмі постдоків НАН України із зазаначенням назви науково-дослідної роботи, до виконання якої він/вона бажає долучитись;
 • професійне резюме (СV);
 • мотиваційний лист (обсяг тексту не більше 500 слів):
 • копію диплома про науковий ступінь;
 • автореферат дисертації;
 • письмові рекомендації від двох вчених з обраної галузі.

Учасниками конкурсу можуть бути молоді вчені, які працюють в установах та організаціях незалежно від їхнього відомчого підпорядкування. Претенденти на момент завершення конкурсного відбору мають відповідати таким вимогам:

 • вік до 35 років включно;
 • час від дати захисту дисертації на здобутя наукового ступеня кандидата наук або доктора філософії (PhD) – не більше 7 років;
 • проведення досліджень за заявленими на конкурс тематиками наукових проєктів;
 • претендент не працює за основним місцем роботи в ІЗНХ ім В.І. Вернадського НАН України;
 • претендент є громадянином/громадянкою України.

Приймання документів – до 30 вересня 2021 р. Звертатись за адресою: 03142, м. Київ, проспект Академіка Палладіна, 32/34 (поряд зі станцією метро «Академмістечко»). Довідки за телефонами: (044) 2251516, 2253071, 2250012.