інститут загальної та
неорганічної хімії

ім. в.і. вернадського
національної академії наук україни


Рада молодих вчених

НОВИНА

Шановні колеги!

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського НАН України та Рада молодих вчених інституту запрошує Вас взяти участь у Конференція молодих вчених ІЗНХ - 2021 яка присвячена 90-річчю Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України та проводиться з метою обміну науковим досвідом між молодими науковцями.

Конференція буде проходити з 24 по 25 листопада в Інституті загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського НАН України за адресою: м. Київ, просп. Палладіна 32/34

З детальною інформацією можна ознайомитись на нашому сайті

та на сайті Конференції.


24.11.2021 Ви можете переглянути трансляцію конференції за наступним посиланням https://www.youtube.com/watch?v=nHjUpXSuXSA
25.11.2021 Ви можете переглянути трансляцію конференції за наступним посиланням https://www.youtube.com/watch?v=qH7n8RWByjY

Інформаційне повідомлення

Склад ради

ст.н.с. Солопан С. - голова

ст.н.с. Погоренко Ю.

м.н.с. Діамант В.

провідний інженер Штоквиш О.

Ознайомитися з роботою ради

Поточна інформація

Конференція молодих дослідників ІЗНХ НАНУ - 2016

17 – 18 листопада 2016 р. відбудеться конференція молодих учених та аспірантів ІЗНХ НАН України. Тематика конференції охоплюватиме ряд основних напрямків роботи інституту в галузі неорганічної, фізичної хімії та електрохімії.

Авторам усних доповідей буде надано 15 хвилин на виступ і відповіді на питання. Також під час роботи конференції у холі 4-го поверху буде проведено стендову сесію. Як стендові доповіді можуть бути використані матеріали, які в цьому році були представлені на інших конференціях.

За матеріалами усних та оригінальних стендових доповідей заплановано видання збірника тез. Для публікації у збірнику тези необхідно оформити заявку під час реєстрації.

Реєстрація учасників конференції та подача тез проводиться в on-line режимі на сайті http://conference.ionc.kiev.ua. Кінцевий термін реєстрації – 17 жовтня 2016 р.

Комітет конференції також запрошує доповідачів опублікувати матеріали їх виступів у формі повних статей в "Украинском химическом журнале". Рукописи статей, оформлені згідно з правилами журналу, приймаються до 1 грудня 2016 р. Нагадуємо, що для зарахування тез доповіді та статті як двох окремих публікацій необхідно, щоб їхні назви відрізнялися.

Конференція молодих дослідників ІЗНХ НАНУ - 2015

У листопаді 2015 року відбудеться конференція молодих дослідників ІЗНХ ім. В.І. Вернадського НАНУ. Тематика конференції буде охоплювати ряд основних напрямків роботи Інституту в галузі неорганічної, фізичної хімії та електрохімії. Під час роботи конференції в холі 4 поверху буде проведена стендова сесія, на якій будуть представлені всі стенди доповідей за участю молодих вчених Інституту, зроблені на різних конференціях протягом 2015 року.

Кращі усні та стендові доповіді будуть відзначені преміями.

Крайній термін реєстрації з поданням тез усної доповіді обсягом до 1 сторінки - 29 жовтня 2015.

Реєстрація учасників усній і стендової сесії відбуватиметься на сайті

http://conference.ionc.kiev.ua

Матеріали доповідей будуть опубліковані у вигляді статей в Украинском химическом журнале, який вийде в 2016 році. Статті оформлені згідно правилам Украинского химического журнала, будуть прийматися до 1 грудня 2015.

***

Дні науки" – проект популяризації науки, організований молодими вченими Національної академії наук (НАН) України, який проводиться двічі на рік (навесні та восени) в установах НАН України. Започатковано проект восени 2013 року молодими науковцями Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України. Тоді тільки за один день захід відвідали понад 500 відвідувачів. А навесні 2015 року в рамках проекту "Дні науки", події вже відбувалися одночасно в трьох містах України: Києві, Львові та Харкові, до участі в яких долучилися й інші організації, в тому числі державні музеї та університети.

16-26 травня 2015 року молодими науковцями НАН України були проведені науково-популярні лекції, демонстрації, екскурсії та майстер-класи в понад 20 установах НАН України, які відвідали тисячі дітей та дорослих.

Читати звіт